BIGGY.AMFORUM.NET

Server OFFLINE / Forum ACTIV

AcasaPortalCautareMembriInregistrareConectare
BIGGY.AMFORUM.NET forum ACTIV ! Va astept la barfa.
Start: 00:45 24.03.2011
free counters
Cumpara STEAM prin SMS
Cumpara STEAM prin SMS

Cumpara STEAM prin SMS

www.auto.receptie.ro
ÎNTREBĂRILE ŞI RĂSPUNSURILE OFICIALE DRPCIV

Ia-ti permisul din prima !

Redirectioneaza 2% catre SMURD

Top postatori
BIGGY

BAD

extrasile

BALIU

crissti21

Colosul

|SM|ROMMY

Angelyk

Fun

PASSARYS

Distribuiti | 

alt sv?!!!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Colosul
Cunoscator
Cunoscator

Implicare : 2070
Data de inscriere : 26/06/2011
Varsta : 20
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: alt sv?!!!!!   Mar Sept 13, 2011 3:02 pm

Toata lumea ishi face server bai frateee??????....intai ice...akm cristi21...cine mai urmeaza?...baliu....balu????....haidetzi mai sa fim mai unitzi...k uitatzi iar am intrat in criza...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
BIGGY
Admin
Admin

Implicare : 3471
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 37

MesajSubiect: he he he :)   Mar Sept 13, 2011 4:00 pm

Ma bucur ca in Comunitatea noastra (BIGGY.malware-site.www) exista puterea asta de inspiratie !
NU uitati va rog in discutiile voastre de REGULILE FORUMULUI referitoare la reclama !
Cind nu va functioneaza ceva va invit cu mare drag sa postati intrebarile voastre la rubrica TUTORIALE de aici si va voi/vom raspunde.
Oricine are dreptul la a face ORICE ii sta in putiinta sa fie multumit/impacat cu sine/fericit atata timp cit nu raneste interesele altora pe parcurs !
Felicitari tuturor celor care incearca un drum nou si bafta cu proiectele voastre !

P.S. "Nu uitati niciodata de unde ati plecat ! Aici ca si in viata de zi cu zi,..."

Canal YouTube: Biggy's Vlog - superbiggy YouTube channel
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului https://www.youtube.com/user/superbiggy/videos
Colosul
Cunoscator
Cunoscator

MesajSubiect: Re: alt sv?!!!!!   Mar Sept 13, 2011 4:04 pm

moshule...eu nu am zis asta...shi eu il felicit...sa faci un sv bun nu e treaba ushoara...dar putea sa anuntze shi el...nu suntem atat de siguri k ne va mai trimite bani...prietenul nostru NeilUch a fakt promisiuni desharte...(app nu are dekt 15 ani Wink ... asta in cazul in care va ineresa)...in rest toate bune de la Colos
Sus In jos
crissti21
Cunoscator
Cunoscator

Implicare : 2194
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 25
Localizare : JOITA

MesajSubiect: Re: alt sv?!!!!!   Mar Sept 13, 2011 7:43 pm

sa nu va ganditi ca nu mai sponsorizez acum...sponsorizez in continuare serverul ...ma tin de cuvant...daca era ceva , anuntam ...toate cele bune...v-am salutat . O seara cat mai buna ! cheers
Sus In jos
BALIU
Cunoscator
Cunoscator

Implicare : 2231
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 30
Localizare : BUCURESTI

MesajSubiect: Re: alt sv?!!!!!   Mier Sept 14, 2011 3:53 pm

urat asa as vrea sa incep acest topic urat pt ca nu stam uniti sa jucam pe un server frumos creat cu de toate in cele mai mici detalii si pt fiecare am contribuit cu totii.....fratele biggy a ascultat parerile noastre si in urma votului s-au/sau nu s-au realizat......eu unu va vorbesc din proprie experienta ...joc cs de la prima versiunne pana acum am trecut prin miii de servere nu vreau sa par prea lingusitor dar ca biggy.malware-site.www nu am mai jucat .,. tosmai de aceea vreau sa ii facem reclama pe unde putem, sa cunoasca si alta lume serveru nostru ........ice a copiat serverul pe parca ia dat copy - paste.......plm decat numele difera .,.,.pe serveru lui cristi nu am intrat dar sunt ff sigur ca si acolo gaswesti elemente de aici.ata pe server cat si pe forum......de ce ????.......am observat ca prin momirea cu "va dau admin" jucatorii de pe serveru nostru au fugit in alta parte sub alt nick......Eu unu prin premiza noului job pe care il am nu mai pot juca decat dupa orele 20 : 00 si caand intru nu am cu cine sa joc...dar daca vizitezz serverele invadatoare toti jucatorii nostrii sunt acolo .,.,.,.,.,foarte urat din partea voastra ......pt voi a avea admin insemna o`fala nu este un atuu pt a FACE JOCU CELORLALTI MAI CURAT SI MAI FRUMOS....vreti sa va faceti conoscuti prin faptul ca ai admin nu prin faptul ca joci bine spectaculos .,.,.,vb acum pt cei ce au dat bir cu fugitii pt un amarat de admin...are dreptate BAD cand va ia si va baga prin toate cele..,. abea acum il inteleg si eu.sunt indignat ..,.,suparat .,., si revoltat in acelas timp .,..,.

SALUT pe cei ce merita ...si au ramas fideli....SALUT
Sus In jos
BIGGY
Admin
Admin

MesajSubiect: he he he Baliule,...   Mier Sept 14, 2011 5:35 pm

Sarumana la vorbele lu Matale ! bounce
Romanu tot roman,... ne vindem repede,... lasa ca ne facem noi mari,... vad ei toti,...

Sus In jos
Colosul
Cunoscator
Cunoscator

MesajSubiect: Re: alt sv?!!!!!   Mier Sept 14, 2011 5:54 pm

pale asta simtzi knd vezi nesimtzire mai...emoticonul ala e de folos...shi eu am jucat pe mii de servere de cs...dar la 1 mam oprit shi aici voi ramane pana se va inchide (asta echivaleaza ku voi ramane pe veci sper)...shi cred k dak la un moment dat serveru se va inchide shi jucatorul "Colosul" va disparea...eu aici am invatzat sa joc cs...aici vreau sa ma las de cs...dar oriq...haidetzi mai sa ramanem unitzi pana la capat k este mult mai bine...k dak de maine fiecare player de aici ishi face un sv ramanem in fundu gol de playeri ...(scuzatzi expresia)...da...eu iam cerut PAREREA LUI BIGGY IN LEGATURAKU UN SV DOAR DIN OBRAZ FATZA DE CEL MAI BUN PRITEN AL MEU... dar in rest tot aici voi ramane...pana una alta haidetzi sa mai facem kte odata o runda mai plina de lume pe o harta mare Wink...shi dak nu macar acordatzi o mica parte din timpul vostru liber sa statzi aici...la mn a inceput shcoala dar imi pot gasi cate 10-15 minute pe zi sa ma ciuruiesc cu voi pe sv asta...pe alte sv probabil intru doar k sa stau pe spec sa vad kum mai joaca shi altzii...in rest toate bune de la Leo (Colosul)...shi sper sa ne vedem kt de des posibil pe ACEST sv!!!!
Sus In jos
_smiley_
VIP
VIP

Implicare : 2177
Data de inscriere : 06/02/2011

MesajSubiect: Re: alt sv?!!!!!   Mier Sept 14, 2011 7:09 pm

corect baliu..urat,foarte urat din partea ta sa judeci!

pana sa ai admin aici intrai si tu pe "alte" sv si faceai

complimente,cereai admin etc...in legatura cu copy-paste

te inseli nu este usor sa faci un server,daca tu crezi

ca este asa simplu de ce nu incerci sa faci si tu un

copy-paste asa de proba?si te inseli amarnic cu

"va dau admin" ,cand ai intrebat despre admin ti

s-a raspuns ca se acorda greu.Jucatorii sunt liberi

sa joace unde vor nimeni nu le impune unde si cand sa joace,sunt multi
de aici care joaca pe mai multe servere !aici s-au facut reclame si toti
erau curiosi sa vada(PANA SI BALIU L-A INTREBAT PE NESTEA CUM SE NUMESTE "ACEL" SV ).Sincer nu am vazut nici un fel de reclama de la
cei doi aici,in schimb cei de aici au facut reclame .

toate serverele asa au inceput ...toti cei care au acum sv au jucat si
ei normal, au avut admin iar apoi si-au dorit propriul sv pe raspunderea
lor daca va merge sau nu!

pe biggy.malware-site.www am invatat sa joc si nu am sa uit asta ,voi juca in
continuare,este si va ramane serverul de unde am plecat!mai oameni bun
este un joc de ce se face atata tam tam din asta?toti au dreptul sa incerce!

baliu:"pe serveru lui cristi nu am intrat dar sunt ff sigur ca si acolo
gaswesti elemente de aici" iti spun eu..si de aici si de la ice si
cateva de la el.parerea mea este ca toate sv au ceva in comun si cei
care le-au facut s-au inspirat de undeva nu?si tu colosule nu mai vb de
nesimtenie ca esti in top pe ambele sv si cont pe forumurile acestora.
Sincer nu am vrut sa spun nimic la acest subiect dar cand am vazut
atatea linguseli si minciuni ,am zis sa-mi spun si eu punctul de
vedere.Toti au spus ce au simtit,asa am facut si eu.
SI...NU AM JIGNIT PE MIMENI CUM AU FACUT ALTII!!
SI APROPO BALIU "PLM" NU ARE CE CAUTA PE FORUM ,O SPUI ACASA DAR NU AICI (CA ADMIN TREBUIA SA CUNOSTI REGULAMENTUL) DACA AI NERVI ABTINE-TE PE FORUM SI VORBESTE CIVILIZAT!
Sus In jos
Colosul
Cunoscator
Cunoscator

MesajSubiect: Re: alt sv?!!!!!   Mier Sept 14, 2011 7:23 pm

uite aici gresheshti...ice...shia recunoscut gresheala...shi ai fost "de fatza"...shi nestea...dak ne avea sv-ul la sts nici akm nu ash fi aflat...parerea ta este korekta shi o respect...dak tzi se pare k am greshit ku kva imi cer cele mai sincere scuze...akm fiecare ku parerea lui
Sus In jos
crissti21
Cunoscator
Cunoscator

Implicare : 2194
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 25
Localizare : JOITA

MesajSubiect: Re: alt sv?!!!!!   Mier Sept 14, 2011 10:11 pm

mda...m-a deranjat ce ai spus baliule ...sunt de acord cu ce a spus smiley...iar tu colosule , esti cu 2 fete . Nimeni nu-i obligat sa joace pe un anumit server , fiecare joaca unde vrea si unde ii place ...si tin sa anunt ca nu mai sponsorizez serverul din cauza la ce ai spus mai sus ... O seara buna , SALUT !
Sus In jos
BALIU
Cunoscator
Cunoscator

Implicare : 2231
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 30
Localizare : BUCURESTI

MesajSubiect: Re: alt sv?!!!!!   Mier Sept 14, 2011 10:12 pm

smily de ce vrei tu sa vezi si partea neagra a mea de ce tii tu ata de tare sa intri intr-ul comflict cu mine..............eu am cazuri de fata care au plecat de aici la voi in premiza la admin nu ma pune sa dau nume ca se stiu ei.........normal ca eu ca si jucator am voie sa joc unde vreau si de cate ori vreau ...eu nu am nimic impotriva acestor tipuri de oameni dar nu ii suport pe cei perversi care te lucreaza pe la spate vino la mine ca daca aduci 5 oameni iti dau admin si ala care nu a stiut in viata lui ce e ala sa ai admin normal ca asta face...........eu nu am zis ca serverul lu ice e nasol da am intrat pe el si am vb cu el de admin dar am intrebat daca se obtine greu pt ca am facut mi-am facut o impresie ff proata de admini de la voi adica in loc sa dea macar un vot de hartii cand era rugat de 6 persoane el a preferat sa iasa toti pt ca ii placea lui si am ramas din 10 oameni in 3 ..eu nu am nevoie de admin pe nici un server aici am cerut pt ca intru la oare cand nu exista nici un admin si incasu in care vrem o harta sa o jucam noi astia mai nocturniii..nu sa ma dau mare ca dau kick ban sau alte nebuniii
nu venii tu acuma cu agumente contradictorii ca nu o sa iti mearga si ma rog de ce iti vine ata de greu sa recunosti sa "inspirat" mult prea mult de pe meleagurile astea.nu o mao da de gard pt ca din moment ce te agitipe ceva ce aparent era un post de sustinere al comunitatii noastree tu care te simti cu musca pe caciula faci din asta un comflict pe care as vrea sa il oprim aici sa nu degeneram.PUNCT.SALUT oar pe cei ce au ramas in familie jos palaria si nu va lasati cumparati de nimeni pt nimic RESPECT !!!!!
Sus In jos
ice
Admin
Admin

Implicare : 2157
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 31
Localizare : italia

MesajSubiect: Re: alt sv?!!!!!   Mier Sept 14, 2011 11:30 pm

Salut pe toata lumea si mult respect.Nu am vrut sa mai intru pe forum din pricina acestor conflicte ,pe serv am intrat si am sa mai intru ,aici mam nascut ca jucator de cs si o spun cu mana pe inima ca este si va ramane serverul de suflet.Nu inteleg si chiar nu pricep de ce inca dupa o luna se mai spune inca ca am furat si am spanzurat.Am RECUNOSCUT SI O RECUNOSC INCA O DATA .Am incercat sa rectivic acea greseala si cred ca am reusit in cele din urma,stiu ca daca am rectificat greseala cu COPII/PASTE asta nu inseamna ca mi-am rectificato si fata de voi si oricum nu o sa reusesc niciodata.JOS palaria sunteti oameni cu caracter.
Dar revenind la acest subiect care se tot discuta pe seama mea si nu cred ca mai are rost o sa va raspund la cateva intrebari.De cand sa infiintat si pana la ora actuala nu am facut si nu am sa fac vrodata reclama,nu am mai lasat pe nimeni pe mess din acest sv am dat ignore.Nu am mituit sau chemat pe cineva totul sa produs aici ....VOI......In al doilea rand respect Baliule foarte tare esti bun decat de criticat.Cazuri pentru playeri care au plecat de aici pentru admini?Asculta inca una tare fiecare da admin cum ii este mai bine pentru sv dar nu cred ca a existat vreunul sa il mituiesc.Sfatul meu este sa te informezi inainte de a face acuzatii?Pacat eu te stiam un baiat cumsecade si cinstit .Daca se inntampla sau ce se petrece acolo nu este problema nimanui,singurul dupa parere mea care ar avea dreptul sa ma critice este BIGGY.Mai oameni buni hai sa gandim un pic nu vad de ce ati avea impotriva lui nestea cu nimic.A facut un server ca toti cei care au servere.Voi chiar nu va dati seama ca daca o continuam asa suntem mereu in stres cu toti.Nu va cer iertare ci va implor iertatima dar haideti sa nu mai existe conflicte pe spinarea mea.Nu are rost ,e un fapt care sa produs si sa consumat.Respect comunitatea BIGGY la care fac inca parte si pe proprietarul ei multa stima
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/profile.php?id=100000774812551#!/profile
dark1993
Incepator
Incepator

Implicare : 2056
Data de inscriere : 21/06/2011
Varsta : 23
Localizare : Jupani/Timisoara

MesajSubiect: Doamne   Joi Sept 15, 2011 9:04 am

Deci si prin urmare va urez sa "continuati" tot asa sunteti pe calea cea mai rea posibila.
Biggy o sa se supere si iar o sa vreie sa inchid serverul.
Sus In jos
BIGGY
Admin
Admin

MesajSubiect: Ce inseamna toate astea ?!?   Joi Sept 15, 2011 10:00 am

Nu ati citit mai sus ?
Nu inteleg de ce se mai discuta pe marginea acestui subiect,.... serverele noi creeate de membrii ai Comunitatii BIGGY.malware-site.www.
Le-am urat si le doresc in continuare BAFTA in activitatea lor viitoare si ma bucur ca nu au uitat de unde au plecat si ne regasim atat la ei cit si la noi pe server la o "hora".
Eu am ingropat securea cu ICE (care a dat dovada de caracter fapt pentru care il felicit din nou) si va sfatuiesc sa face-ti la fel. Ne leaga pasiunea pentru Counter Strike si nu avem de impartit decit asta, nu mai fiti rai ca nu acesta este scopul serverelor/forumurilor/comunitatilor !
Sa ne "revedem" sanatosi oriunde ar fi asta si fie ca cel mai bun sa invinga !

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: alt sv?!!!!!   Astazi la 11:45 am

Sus In jos

alt sv?!!!!!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BIGGY.AMFORUM.NET :: DISCUTII GENERALE-
Mergi direct la:  
Ultimele subiecte
» Back again?
Joi Oct 27, 2016 9:53 pm Scris de Colosul

» Biggy's vlog - Povesti reale din trafic, cu martor !
Sam Iul 30, 2016 4:37 am Scris de BIGGY

» Care te mai joci GTA V / Grand Theft Auto Online ?
Lun Iun 27, 2016 1:19 pm Scris de BIGGY

» Ce mai face-ti voi uameni buni ?
Lun Iun 27, 2016 12:30 pm Scris de BIGGY

» Descarca GRATUIT Counter Strike 1.6 STEAM Friendly.
Lun Iun 27, 2016 12:27 pm Scris de BIGGY

» Problema cs
Sam Aug 04, 2012 10:21 pm Scris de enus alyn

» <Tutorial cum sa devi un jocator de Counter-Strike 1.6 mai bun si sa ai o performanta mai buna in joc>
Mier Iun 27, 2012 3:23 pm Scris de c0aja

» Skin pentru STEAM - PGL GUI v. 3.3
Dum Mai 20, 2012 2:24 pm Scris de BIGGY

» cfg-ul meu
Dum Apr 15, 2012 5:16 pm Scris de BIGGY

» Cine sunte-ti voi ?!? Hai sa ne cunostem cit de cat !
Mier Mar 28, 2012 9:04 pm Scris de vali2008

» dc nu merge
Dum Mar 04, 2012 4:57 pm Scris de BIGGY

» TUTORIAL Cum imi cumpar STEAM ?
Sam Dec 24, 2011 5:50 pm Scris de v_steam

» Vand Plotter Indoor cu Garantie ieftin
Mier Noi 23, 2011 10:43 am Scris de minooo

» Unban grig
Dum Oct 09, 2011 9:50 pm Scris de BIGGY

» O problema mai veche.
Lun Oct 03, 2011 7:21 pm Scris de cosmin2011

Decembrie 2016