biggy.malware-site.www

biggy.malware-site.www / OFFLINE

AcasaPortalCautareMembriInregistrareConectarebiggy.malware-site.www
Vand server + forum detalii pe linkul urmator : http://biggy.amforum.net/t321-server-cs-de-vanzare#1675
Radio FXNet LIVE

LIVE Radio FX-Net

This text will be replaced. Streaming solutions by Server Room - Shoutcast hosting, Flash Streaming

Asculta Radio FX Net
Start: 00:45 24.03.2011
free counters

- BIGGY.malware-site.www -
Descarca GRATUIT CStrike
DOWNLOAD CStrike v1.6 by BIGGY
Counter Strike 1.6 STEAM Friendly
Cumpara STEAM prin SMS
Cumpara STEAM prin SMS

Cumpara STEAM prin SMS

Redirectioneaza 2% catre SMURD

Subiecte similare
  • » Tutoriale activare sunete cs (monsterkill,megakill,ludacriskill)
  • » svr de samp roleplay nou deschis din 21.10.2012 se cauta staff lideri etc gogogogo forum http://communityzone.rpgwars.net/
  • Promovare WEB

Top-Director - Director Linkuri

Cel mai cuprinzator director romanesc

top-portal - Director Linkuri

LinkPro - Director Web
    Distribuiti | 

Dementialele sunete din serialul RObotzi acum pe BIGGY.malware-site.www !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
    AutorMesaj
    BIGGY
    Admin
    Admin

Implicare: 2595
    Data de inscriere: 18/11/2009
    Varsta: 35
    Localizare: Bucuresti

MesajSubiect: Dementialele sunete din serialul RObotzi acum pe BIGGY.malware-site.www !   Dum Iun 05, 2011 12:54 pm

La sugestia scrisa a lui Angelyk si la insistentele mai multor membrii si iubitori ai comunitatii noastre de a introduce pe serverul biggy.malware-site.www replici savuroase din RObotzi am facut urmatoarele demersuri.
    Am contactat echipa de la CREATIVEMONKEYZ cum este normal si corect, si respectuos am cerut voie in numele comunitatii nostre sa folosim fragmente din serialul RObotzi, munca lor.
    Raspunsul lor a fost AFIRMATIV iar urmatorul pas este ca voi sa propuneti ce sunete sa folosim si in ce context. Am primit incuviintarea sa folosim sunete din GOODIES PACK-urile puse pentru download pe situl oficial CREATIVE MONKEYZ ->

x Goodies Pack 1 x , x Goodies Pack 2 x , x Goodies Pack 3 x

Momentan sunt implicat intr-un proiect care imi fura tot timpul dar voi incepe in curand munca la aceasta schimbare radicala (inlocuirea tuturor sunetelor de pe biggy.malware-site.www cu replici din RObotzi EXCLUSIV !)
    Am nevoie de la voi sa postati un top personal de preferinte ce sunet si unde s-ar potrivi !
    Ex: Cind dai lama: TE TAU TE TAU !
    Cind spui salut/re/sal/: Ce faci F.O.C.A. ?
    Etc, etc
    Pe langa ideile proprii si personale am sa tin cont de propunerile voastre ca intotdeauna ! Astept participarea voastra !

Pentru cei care au stat intr-o gaura de sarpe pana acum si nu stiu despre ce vorbim sa se informeze in linkul urmator ce inseamna RObotzi ->
    x TOATE SERIALELE RObotzi ! Click AICI ! x

In numele comunitatii de pe BIGGY.malware-site.www MULTUMIM echipei de la Creative Monkeyz pentru ca ne-au ingaduit sa ne infruptam din munca lor !

LONG LIVE THE CREATIVE MONKEYZ !

Nimeni nu poate invoca în apărarea sa necunoasterea legii !
    Sus In jos
    Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/superbiggy
    BIGGY
    Admin
    Admin

MesajSubiect: ?!?!?   Mier Iun 08, 2011 5:49 pm

Atatea demersuri din partea mea si nici o reactie ?!? scratch

Sus In jos
    BAD
    VIP
    VIP

Implicare: 1923
    Data de inscriere: 23/11/2009
    Localizare: arges

MesajSubiect: Re: Dementialele sunete din serialul RObotzi acum pe BIGGY.malware-site.www !   Mier Iun 08, 2011 10:24 pm

Nu cunosc sunetele,deci nu imi pot da cu parerea.TOTUSI,SUNT CONVINS CA SUNT GROZAVE,ptr ca tot ce ai facut pana acum cu sv a fost super...Am incredere deplina in tine si angelik...go,go.go......
    Sus In jos
    Vezi profilul utilizatorului
    extrasile
    VIP
    VIP

Implicare: 1839
    Data de inscriere: 02/01/2010
    Varsta: 32
    Localizare: bucuresti

MesajSubiect: re   Joi Iun 09, 2011 11:11 am

ce satana zici... Laughing Laughing Laughing hai cand le pui pe server bro eu unul le astept demult?si mai nou ''pingu si sto''tari rau asistenti aia
    Sus In jos
    Angelyk
    Moderator
    Moderator

Implicare: 1340
    Data de inscriere: 19/02/2011
    Varsta: 24

MesajSubiect: Re: Dementialele sunete din serialul RObotzi acum pe BIGGY.malware-site.www !   Joi Iun 09, 2011 2:12 pm

Imediat ce voi avea destul timp voi veni si cu variantele de incorporare ale sunetelor pe server.
    Oricum sunt kiar dementiale!!!
    Sus In jos
    Titi_Sinistru
    Incepator
    Incepator

Implicare: 1252
    Data de inscriere: 10/03/2011

MesajSubiect: Re: Dementialele sunete din serialul RObotzi acum pe BIGGY.malware-site.www !   Joi Iun 09, 2011 8:11 pm

Bad, iti place sasfidezi orice logica....nu cunosti sunetele si nu-ti poti da cu parerea si totusi esti convins ca sunt grozave... Tu ai inteles ceva din postul tau? Ia uita-te la mine... nu cunosc sunetele si nu-mi dau cu parerea. Nu ti se pare ca are mai mult sens?
    Sus In jos
    BIGGY
    Admin
    Admin

MesajSubiect: Re: Dementialele sunete din serialul RObotzi acum pe BIGGY.malware-site.www !   Joi Iun 09, 2011 8:38 pm

Ma ignorantilor ! Titi, Bad si pentru toti reticentii va recomand sa va uitati la urmatorul episod:

RObotzi ep 19 Mini

si daca nu va place, nu mai comentez, dar astept feedback de la voi !,... sa va vaz ce pareri aveti dupa ce vedeti episodu'

Pentru toti ceilalti, uitati-va ce efect are RObotzi in clipul urmator:

Ce s-a intimplat la TIff ?

Sus In jos
    BAD
    VIP
    VIP

Implicare: 1923
    Data de inscriere: 23/11/2009
    Localizare: arges

MesajSubiect: Re: Dementialele sunete din serialul RObotzi acum pe BIGGY.malware-site.www !   Joi Iun 09, 2011 10:01 pm

mai terminat profesore....esti cel mai tare...ma inclin in fata ta...
    poate ca este o controversa in ce am scris eu,dar daca nu ai inteles ce am vrut sa scriu(sau numai ai vrut sa ma iei la misto),atunci imi cer scz fata de tine si de toti pe care ii deranjeaza gramatica mea..
    dar,pe de alta parte,ma bucur ca te-am facut si pe tine sa mai postezi pe forum...hihihihi..acum ma opresc cu scrisul ca sa nu mai fac,doamne fereste,cine stie ce greseala...brrrrrrr...
    logica...tareeeeeee
    Sus In jos
    extrasile
    VIP
    VIP

Implicare: 1839
    Data de inscriere: 02/01/2010
    Varsta: 32
    Localizare: bucuresti

MesajSubiect: hihi   Joi Iun 09, 2011 11:59 pm

cum spune Sto: ''bea cu mine'' Laughing Laughing minicoiambulant asta chiar ca e tare cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
    Sus In jos
    PASSARYS
    VIP
    VIP

Implicare: 1319
    Data de inscriere: 04/02/2011

MesajSubiect: Re: Dementialele sunete din serialul RObotzi acum pe BIGGY.malware-site.www !   Vin Iun 10, 2011 1:55 am

cheers cheers cheers cheers bounce bounce bounce bounce
    Sus In jos
    BALIU
    Cunoscator
    Cunoscator

Implicare: 1368
    Data de inscriere: 22/03/2011
    Varsta: 28
    Localizare: BUCURESTI

MesajSubiect: Re: Dementialele sunete din serialul RObotzi acum pe BIGGY.malware-site.www !   Vin Iun 10, 2011 12:24 pm

incepe sa ia amploare foarte mare asta cu robotiiiiiii tare CE SATANA E ASTA........!!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers
    Sus In jos
    Fun
    Incepator
    Incepator

Implicare: 1214
    Data de inscriere: 20/05/2011

MesajSubiect: Re: Dementialele sunete din serialul RObotzi acum pe BIGGY.malware-site.www !   Vin Iun 10, 2011 12:49 pm

pot sa aduc alte sunete de genul cu basescu si altele de la in puii mei!!!
    Sus In jos
    BIGGY
    Admin
    Admin

MesajSubiect: Re: Dementialele sunete din serialul RObotzi acum pe BIGGY.malware-site.www !   Vin Iun 10, 2011 3:37 pm

Finally, participare, avem toate resursele de care avem nevoie direct de la sursa, serverul va ramane cu replici din RObotzi by CreativeMonkeyz EXCLUSIV !
    Din partea voastra mi-ar place sugestii pentru alocarea lor. Ce sunet sa se potriveasca cu ce replica,...
    Multumesc

Ultima editare efectuata de catre BIGGY in Lun Aug 01, 2011 9:37 am, editata de 1 ori
    Sus In jos
    bughy03
    Incepator
    Incepator

Implicare: 1200
    Data de inscriere: 01/05/2011
    Varsta: 19
    Localizare: ghermanesti

MesajSubiect: biggy   Dum Iul 03, 2011 9:34 am

dar cand vreau sa intru pe server de fiecare data imi apare sunetele alea de la creativmonkeiz. dc nu le descarca pc meu ?
    Sad Sad Sad Sad Sad
    iata ce imi spune consola mea

Error: server failed to transmit file 'czde_vostok.wad'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/huapah.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/arda.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/te_caci.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/stresu.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/fart.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/muhaha.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/nebuun.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/au.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/te_despic.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/sigur.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/ablas_romana.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/ciumbarles.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/dadada.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/din_incheietura.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/ti_pup.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/doamne.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/urletul.mp3'

Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/urletul.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/bun_bun.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/nu.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/matu_gros.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/controleaza-te.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/nu_te_atinge.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/cuvinte.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/pufosenia.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/sfecla.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/sinistru.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/ceapa.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/tzatze.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/cadracu.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/sunt_uimit.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/undes.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/dezbracarea.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/guritzaaaa.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/tzii_gura.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/rog_dulce.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/dezamorsezi.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/o_bomba.mp3'
    Error: server failed to transmit file 'sound/misc/creativemonkeys/te_domin.mp3'
    Sus In jos
    BIGGY
    Admin
    Admin

MesajSubiect: aha   Dum Iul 03, 2011 9:55 am

E de la noi, din puctul tau de vedere e de la EI !,... se lucreaza la asta,... nu e nici o problema, in curand o sa mearga Very Happy. PROMIT !

Sus In jos

Dementialele sunete din serialul RObotzi acum pe BIGGY.malware-site.www !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Subiecte similare

-
    » RObotzi.S02.Ep8.Super
    » Dam Admin Acum/Lider/Helper! ip: samp.gamerii.ro / www.gamerii.ro
    » asculta si tu cel mai tare radio http://radiovshooter.malware-site.www:9527/listen.pls

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    biggy.malware-site.www :: -
    www.auto.receptie.ro
    ÎNTREBĂRILE ŞI RĂSPUNSURILE OFICIALE DRPCIV

Ia-ti permisul din prima !

Ultimele subiecte
    » Descarca GRATUIT Counter Strike 1.6 STEAM Friendly by BIGGY.
    Vin Dec 28, 2012 2:10 am Scris de groparu

» Problema cs
    Sam Aug 04, 2012 10:21 pm Scris de enus alyn

» <Tutorial cum sa devi un jocator de Counter-Strike 1.6 mai bun si sa ai o performanta mai buna in joc>
    Mier Iun 27, 2012 3:23 pm Scris de c0aja

» Skin pentru STEAM - PGL GUI v. 3.3
    Dum Mai 20, 2012 2:24 pm Scris de BIGGY

» cfg-ul meu
    Dum Apr 15, 2012 5:16 pm Scris de BIGGY

» Server CS de vanzare ! BIGGY.malware-site.www se vinde !
    Mier Apr 11, 2012 7:31 pm Scris de mario2000

» il cumpar eu ;)
    Vin Apr 06, 2012 11:24 am Scris de eSport-eu | dALyw0w*Razva

» Cine sunte-ti voi ?!? Hai sa ne cunostem cit de cat !
    Mier Mar 28, 2012 9:04 pm Scris de vali2008

» dc nu merge
    Dum Mar 04, 2012 3:57 pm Scris de BIGGY

» TUTORIAL Cum imi cumpar STEAM ?
    Sam Dec 24, 2011 4:50 pm Scris de v_steam

» Vand Plotter Indoor cu Garantie ieftin
    Mier Noi 23, 2011 9:43 am Scris de minooo

» Vand server de Counter Strike 1.6 + Forum !
    Sam Oct 29, 2011 1:28 pm Scris de BIGGY

» Unban grig
    Dum Oct 09, 2011 9:50 pm Scris de BIGGY

» O problema mai veche.
    Lun Oct 03, 2011 7:21 pm Scris de cosmin2011

» Problema cu boti
    Sam Oct 01, 2011 7:39 pm Scris de mosu'

Iulie 2014
    LunMarMierJoiVinSamDum
     123456
    78910111213
    14151617181920