BIGGY.AMFORUM.NET

Server OFFLINE / Forum ACTIV

AcasaPortalCautareMembriInregistrareConectare
BIGGY.AMFORUM.NET forum ACTIV ! Va astept la barfa.
Start: 00:45 24.03.2011
free counters
Cumpara STEAM prin SMS
Cumpara STEAM prin SMS

Cumpara STEAM prin SMS

www.auto.receptie.ro
ÎNTREBĂRILE ŞI RĂSPUNSURILE OFICIALE DRPCIV

Ia-ti permisul din prima !

Redirectioneaza 2% catre SMURD

Top postatori
BIGGY

BAD

extrasile

BALIU

crissti21

Colosul

|SM|ROMMY

Angelyk

Fun

PASSARYS

Distribuiti | 

Reclamatie Bad!!!!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Jadore
Incepator
Incepator

Implicare : 2142
Data de inscriere : 01/03/2011

MesajSubiect: Reclamatie Bad!!!!!!   Mar Mar 01, 2011 2:52 pm

Nick Jucator : J`aDoRe ;X
Nick Admin : Bad
Motiv : are admin sh nu stie sa`l foloseasca...imi da bann degeaba strig la el de 10 min sa imi scoada blindu`l mi`l scoate sh dp dau retry sa mi se reseteze scorul sh sa ma bag spectator sa ma duc la masa...sh el imi da bann,cica ca am iesit dp blind!!! DomNul Biggy te rog frumos explicai tu lu adminu`l taw..\Nu stiu qm sunt regurile aici..dar cand se da blind se da la inceputu Runzzi !! sh nu adminu`l sa fie in jok sa fie Spectator ca sa se poata uita la Jocutorul respectiv care ii se da blind nu el sa se joace...!!
Dovezi poze :
1.) http://tinypic.com/r/2lvbfjr/7
2.) http://tinypic.com/r/ic1uf4/7
3.) http://tinypic.com/r/2w4jrco/7

Ma scuzatzi ca am faqt aceassta reclamatie sh am facut eu un model la ea..!! pt ca nu am gasit aici ..Cerere Model De Reclamattzii..!!
Doresc sa se ia masuri impotriva acestui admin..pt ca el mai ma amenintat de cateva ori ca imi da bann permanent pt ca lam loat din top sh ca il omor mereu!!mi sau mai dat blind sh mi sa facut poze de Biggy de vro 2 ori sh mai de multzi adminii eu le`am dat pozele imediat..SI NU JOK CU COD..PT CA 1 LA MANA JOK DUPA STEAM...SH NU ASH VREA SA IAU BANN PE STEAM!!!

Va Multumesc ast raspunsurile voastre!!! sh sa se ia o masura pt ca prin chestia asta care o face el este bataie de jok sh pierdere de jucatori pe sv..sh serverul ramane gool!!!pt ca unii isi bate jok !!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
BAD
VIP
VIP

Implicare : 2786
Data de inscriere : 23/11/2009
Localizare : arges

MesajSubiect: Re: Reclamatie Bad!!!!!!   Mar Mar 01, 2011 3:55 pm

Jadore a scris:
Nick Jucator : J`aDoRe ;X
Nick Admin : Bad
Motiv : are admin sh nu stie sa`l foloseasca...imi da bann degeaba strig la el de 10 min sa imi scoada blindu`l mi`l scoate sh dp dau retry sa mi se reseteze scorul sh sa ma bag spectator sa ma duc la masa...sh el imi da bann,cica ca am iesit dp blind!!! DomNul Biggy te rog frumos explicai tu lu adminu`l taw..\Nu stiu qm sunt regurile aici..dar cand se da blind se da la inceputu Runzzi !! sh nu adminu`l sa fie in jok sa fie Spectator ca sa se poata uita la Jocutorul respectiv care ii se da blind nu el sa se joace...!!
Dovezi poze :
1.) http://tinypic.com/r/2lvbfjr/7
2.) http://tinypic.com/r/ic1uf4/7
3.) http://tinypic.com/r/2w4jrco/7

Ma scuzatzi ca am faqt aceassta reclamatie sh am facut eu un model la ea..!! pt ca nu am gasit aici ..Cerere Model De Reclamattzii..!!
Doresc sa se ia masuri impotriva acestui admin..pt ca el mai ma amenintat de cateva ori ca imi da bann permanent pt ca lam loat din top sh ca il omor mereu!!mi sau mai dat blind sh mi sa facut poze de Biggy de vro 2 ori sh mai de multzi adminii eu le`am dat pozele imediat..SI NU JOK CU COD..PT CA 1 LA MANA JOK DUPA STEAM...SH NU ASH VREA SA IAU BANN PE STEAM!!!

Va Multumesc ast raspunsurile voastre!!! sh sa se ia o masura pt ca prin chestia asta care o face el este bataie de jok sh pierdere de jucatori pe sv..sh serverul ramane gool!!!pt ca unii isi bate jok !!

esti tare prietene.....problema e simpla si si daca am gresit cu ceva sa ma judece ceilalti admini..ai luat blind si in urmatoarea secunda ai inceput cu bbblinduuuuuuuuuuuuuu..cea ce ptr mine inseamna spasm pe sv. APROPO,BLINDUL A FOST LA INCEPUTUL RUNDEI)
(iti multumesc ptr dovezi pe care le-ai postat chiar tu)
in al doilea rand nu sunt speedy gonzales (daca stii cine e) ca sa-ti scot blindu asa repede
in al treilea rand ..ai iesit de pe sv dupa care ai intrat inapoi de parca nimic nu s-ar fi intamplat....daca vrei sa stai spec ca sa mananci pe mine nu ma intereseaza(adica cauta alta masa la care sa mananci)cat despre faptul ca nu stiu sa adminez,daca vrei iti demonstrez cand vrei tu cam ce stiu .si inca ceva...in legatura cu playerii,nu crezi ca ai depasit cererea de unban?lectii gratuite sa dai la cine vrei tu ca eu sunt satul de ele,si nu le accept de la unu ca tine.
si sa stii ca nu e prima data cand ieisi dupa blind.Data viitoare iei ban permanent(pe steam)
Sus In jos
Jadore
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Reclamatie Bad!!!!!!   Mar Mar 01, 2011 4:42 pm

frate...dc o dam in altele..nu am mai iesit niciodata dp blind pt ca cine mi`a dat blind mi la si scos nu a stat sa se joace sa faci frage...!! te superi ca te`am loat din top spune aici de cate ori mai amenintat ca imi dai bann sh etc?spune frate dak vrei sa nu`mai jok pe sv?Saw alegetzi voii dak mai jok sau dak nu`mai jok!! eu am venit aici pt ca ona ami`a spus de aceest sv..pt ca este vecina q mn din orash!
Sus In jos
BAD
VIP
VIP

Implicare : 2786
Data de inscriere : 23/11/2009
Localizare : arges

MesajSubiect: Re: Reclamatie Bad!!!!!!   Mar Mar 01, 2011 5:06 pm

Jadore a scris:
frate...dc o dam in altele..nu am mai iesit niciodata dp blind pt ca cine mi`a dat blind mi la si scos nu a stat sa se joace sa faci frage...!! te superi ca te`am loat din top spune aici de cate ori mai amenintat ca imi dai bann sh etc?spune frate dak vrei sa nu`mai jok pe sv?Saw alegetzi voii dak mai jok sau dak nu`mai jok!! eu am venit aici pt ca ona ami`a spus de aceest sv..pt ca este vecina q mn din orash!

deja incepi sa ma enervezi....chiar daca am zis cateodata ceva ce seamana cu amenintarea,ti-am facut eu ceva?..ti-am gresit cu ceva ca admin?asa ca fratioare ,lasa-ma drq in pace si termina cu tampeniile.
Tu crezi ca stau pe forum sa ma cert cu tine?..crezi ca nu am nimic mai bun de facut?
ce drq tot ii dai inainte cu topu?esti dus cu capu?nu vezi pe ce loc sunt?
nu am eu treaba cu cine esti tu vecin,mi sa r..e...dar termina cu tampeniile ca apoi chiar ma enervezi...tu stii ca trebuie sa stau mereu cu ochii pe voi?...cand pe unu cand pe altu...stau sa ma uit la voi in loc sa ma joc...stii cati am prins cu blindu?(pe care sa stii ca il dau numai la inceput de runda ptr ca altfel luai ban ptr frag dupa blind)
asa ca sa-ti vezi de treaba ta si sa ma lasi drq in pace...daca ai venit pe sv,joaca dar accepta si regulamentul serverului la care cineva da bani si nu ma pus admin sa fac topicuri aiurea pe forum cu toti stresatii...am incheiat...mmmmmmm am niste nervi.....
Sus In jos
BIGGY
Admin
Admin

Implicare : 3471
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Receptionat !   Mar Mar 01, 2011 5:55 pm

Subscriu la ce a scris BAD, Adminii testeaza jucatorii de cite ori este nevoie si punct ! Din punctul meu de vedere nu a gresit cu nimic si tu ar trebui sa iti temperezi atitudinea si modul de exprimare ca suntem satui de jucatori tafnosi care daca ii testezi sar de cur in sus ca sunt mari si tari,... serverul este public, avem si un regulament de baza dar in general pe server Adminii conduc ostilitatile. BAD te felicit pentru implicare si Jeadore respect si spor la fraguri, nu mai cauta cearta cu nimeni ca nu asta este scopul nostru aici sau pe server. O zi buna tuturor !

Canal YouTube: Biggy's Vlog - superbiggy YouTube channel
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului https://www.youtube.com/user/superbiggy/videos
Jadore
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Reclamatie Bad!!!!!!   Mar Mar 01, 2011 7:00 pm

Ok eu imi cer scuze oricum nu vroiam sa ii se dea vro pedeapsa!! da-ti TC! pt ca banu`l sa scos !! Va multumesc ramanetzi q bine!! saLut!
Sus In jos
BIGGY
Admin
Admin

Implicare : 3471
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: OFF !   Lun Mar 21, 2011 3:37 pm

TOPIC INCHIS

Canal YouTube: Biggy's Vlog - superbiggy YouTube channel
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului https://www.youtube.com/user/superbiggy/videos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Reclamatie Bad!!!!!!   Astazi la 11:46 am

Sus In jos

Reclamatie Bad!!!!!!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BIGGY.AMFORUM.NET :: SUGESTII SI RECLAMATII !-
Mergi direct la:  
Ultimele subiecte
» Back again?
Joi Oct 27, 2016 9:53 pm Scris de Colosul

» Biggy's vlog - Povesti reale din trafic, cu martor !
Sam Iul 30, 2016 4:37 am Scris de BIGGY

» Care te mai joci GTA V / Grand Theft Auto Online ?
Lun Iun 27, 2016 1:19 pm Scris de BIGGY

» Ce mai face-ti voi uameni buni ?
Lun Iun 27, 2016 12:30 pm Scris de BIGGY

» Descarca GRATUIT Counter Strike 1.6 STEAM Friendly.
Lun Iun 27, 2016 12:27 pm Scris de BIGGY

» Problema cs
Sam Aug 04, 2012 10:21 pm Scris de enus alyn

» <Tutorial cum sa devi un jocator de Counter-Strike 1.6 mai bun si sa ai o performanta mai buna in joc>
Mier Iun 27, 2012 3:23 pm Scris de c0aja

» Skin pentru STEAM - PGL GUI v. 3.3
Dum Mai 20, 2012 2:24 pm Scris de BIGGY

» cfg-ul meu
Dum Apr 15, 2012 5:16 pm Scris de BIGGY

» Cine sunte-ti voi ?!? Hai sa ne cunostem cit de cat !
Mier Mar 28, 2012 9:04 pm Scris de vali2008

» dc nu merge
Dum Mar 04, 2012 4:57 pm Scris de BIGGY

» TUTORIAL Cum imi cumpar STEAM ?
Sam Dec 24, 2011 5:50 pm Scris de v_steam

» Vand Plotter Indoor cu Garantie ieftin
Mier Noi 23, 2011 10:43 am Scris de minooo

» Unban grig
Dum Oct 09, 2011 9:50 pm Scris de BIGGY

» O problema mai veche.
Lun Oct 03, 2011 7:21 pm Scris de cosmin2011

Decembrie 2016